D.U.K.

1. Kodėl turėčiau rinktis Jūsų paslaugas?
Siekdami užtikrinti priimtiną, patikimą ir kokybišką klientų aptarnavimą mes sujungėme patikimiausių transporto kompanijų veiklą. Todėl niekada nebūsite pavesti ir visada kelionės tikslą pasieksite laiku.
Mūsų kompanijoje dirba profesionalūs bei patyrę vairuotojai, važiuojantys techniškai tvarkingais ir komfortabiliais mikroautobusais bei autovežiais. Mūsų ilgametė patirtis bei užtikrinta sistema suteikia Jums garantijas bei saugią kelionę nuo vietos iki vietos!


2. Kokiais mikroautobusais vežate keleivius?
Vežame MERCEDES Benz SPRINTER, VW CRAFTER, FORD TRANSIT, VW LT, PEUGEOT BOXER markės 8 vietų mikroautobusais. Visuose mikroautobusuose yra lankstomos sėdynės, šildymo ir oro kondicionavimo sistemos, audio aparatūros, navigacijos. Kaikuriuose mikroautobusuose įrengtos DVD ir WIFI sistemos.
Visi mikroautobusai yra pritaikyti tolimosioms kelionėms, visada techniškai paruošti prieš kiekvieną išvykimą.

3. Ar keleiviai yra apdrausti kelionės metu?

Taip. Vykstant mūsų transportu visi keleiviai, vairuotojas ir bagažas/kroviniai  yra apdrausti automatiškai. Draudimas veikia visose Europos šalyse.

4. Darbdavys už mane sumoka kelionės išlaidas, ar galite išrašyti sąskaitą – faktūrą?
Taip, galime išrašyti sąskaitas-fakūras bei kelionės kvitus. 

5. Kodėl kartais su Jumis galima susirašinėti tik žinutėmis?
Užsakymus priimame net 14 valandų per parą (08:00 – 22:00, išimtinais atvejais dirbame ir 24 valandas per parą). Dažnai kalbame dviem telefono linijomis arba su klientais bendraujame tiesiogiai internetu, turime nereguliarias pertraukėles, todėl tuo metu automatiškai įsijungia SMS autoatsakiklis. Tada galite užsiregistruoti arba pateikti užklausą tiesiog trumposiomis žinutėmis. Žinutes galima rašyti betkokiu paros metu ir tai yra lygiai tokia pat atsakinga registracija iš betkokių kitų registracijos formų (skambučiu, el. paštu, facebook’u, skype, viber, whatsapp ir t.t.).

6. Ar Jūsų įmonėje reikalingi vairuotojai?
Dėl vairuotojo darbo prašome siųsti CV su motyvaciniu laišku el.paštu 
INFO@KeleiviaiSiuntiniai.lt
Be 10 metų vairavimo stažo ir patirties Europos keliuose prašome nesikreipti.

Kitus klausimus galite užduoti

Telefonu: +37067425919
El. Paštu: INFO@KeleiviaiSiuntiniai.lt